Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

Amerika yurt dışında İngilizce eğitimi almak isteyenlerin en büyük hayallerinden biridir. Sadece İngilizce de değil tüm Avrupa dillerinin eğitimlerini Amerika’da hizmet veren dil okullarında rahatlıkla alabilirsiniz. Amerika’nın dil eğitimi konusunda sizlerden tek isteği ise haftada minimum 20 saat eğitim alma şartı. 

Dünya’nın en gözde ülkelerinin başında gelen Amerika’da günümüzde oldukça ilgi gören ve tercih etme oranı sürekli artan Amerikan İngilizce’sini öğrenebilir, dilerseniz İngiliz İngilizce’sini de eğitim tercihi olarak seçebilirsiniz.

Dünya’nın en saygın dil okullarının yer aldığı Amerika’da bütçenize ve eğitim tercihinize uygun onlarca dil okulu bulabilirsiniz. Amerika tam bir eğitim ülkesidir ve kesinlikle size uygun onlarca seçenek bulmamız mümkün bir ülkedir. Bütçeniz ne olursa olsun bir dil okulu bulmanız ayrıca çalışarak masraflarınızı karşılamanız mümkün olan bir ülkedir ABD.

Amerika’da dil okulları genel olarak İngilizce eğitimleri versede uyguladığı yoğun, yarı yoğun ve kişiye özel eğitimler ile sınav ve iş İngilizce’si eğitimleri de sunmaktadır.

Sizde Amerika’da yer alan dil okulları hakkında bilgi almak ve kayıt işlemleri için Eğitim danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.