Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

İngilizce dilini doğru ve akıcı öğrenmek, telefuzlarda tüm yanlışlarının farkına varmak ve müdahale etmek, İngilizce dilini bu dili kullananların kültürü ile birlikte öğrenmek için İngiltere Dil Okulları tam size göre. 

İngilizce’yi kendi vatanında uygulamalı öğrenmek, gün boyunca sürekli bu dili dinlemek, okumak, yazmak ve konuşmak dil eğitim metodlarının tümünden çok daha etkili bir yöntemdir. Üstelik çok daha kısa sürede İngilizce’yi doğru telafuzu ile birlikte konuşmanıza ve anlamanıza yardımcı olur.

English Of London olarak Dünya’nın en saygın üniversitelerinin yer aldığı, ayrıca dünya tarihinin önemli kentlerinin bulunduğu İngiltere’de anlaşmalı olduğumuz dil eğitim kurumlarında sizler için programlar hazırlattırabilir ya da genel sınıf eğitimlerine sizleri yerleştirebiliriz.

İngiltere ‘de bulunan dil okullarımızda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Sınav Eğitimleri, Konuşma Dersleri ve Amerika Üniversitelerine Hazırlık eğitimleri verebilmekteyiz.

Neden İngiltere’de Dil Eğitimi?

İngiltere ‘nin hemen hemen her şehrinde bir çok alternatifli dil okulu bulmak mümkündür. Bu alternatif zenginlik bütçenize göre dil okulu seçimi yapmanıza büyük fayda sağlar. Ayrıca İngiltere’de dil eğitimi aldığınız sürece hafta da belli bir saat (20 saat) yasal çalışma izniniz de olmaktadır. Böylelikle eğitim ücretinizi çalışarak da çıkarabilirsiniz.

İngiltere ülkemize uzak bir ülke değildir bu da İngiltere’ye ulaşım için size yüksek ulaşımmaliyeti çıkarmaz. Aktarma ya da yüksek uçak bileti mastaflarından muaf olursunuz.

Tüm dünyada İngilizce eğitim metodları İngiliz İngilizcesi üzerine kuruludur. Bu anlamda İngiltere’de dil eğitimi almak doğru telafuzlu ve doğru kurallı İngilizce öğrenmenize büyük fayda sağlayacaktır.

İngiltere’de alternatifi bol, tarihi bir ülkenin ve dünyanın her yerinde sertifikaları kabul gören dil okullarının bir parçası olmak için hemen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçin. Sizler için en uygun dil okulu seçimi ve kayıt işlemleri için danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.