Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

İspanya Dil Okulları

Toplamda 500 milyon insanın dünyanın 58 ülkesinde konuştuğu bir dil olan İspanyolca, dünya üzerinde en çok konuşulan 3 yabancı dilden biridir. İspanyolca bilen birinin dünyanın bir çok yerinde derdini rahatlıkla anlatabileceği bir muhatap bulabileceği aşikardır. Başta İspanya ve ABD olmak üzere toplam 58 ülkede İspanyolca dili konuşulmaktadır.

İspanya, İspanyolca dil eğitimi konusunda ülkesine gelen adaylara bir çok alternatifli dil eğitimi programları sunmaktadır. Hafta içi yoğun ya da yarı yoğun genel İspanyolca, İş İspanyolcası, İspanyolca Sınav Eğitimleri gibi bir çok eğitim için ülkenin bir çok şehrinde dil okulları ve üniversiteler yer almaktadır.

İspanya ülke olarak Türkiye’ya yakın bir konumdadır. Bu da ulaşım maliyetini düşürmektedir. Ayrıca ülkede dil eğitimi fiyatları da oldukça uygundur. Bu ülkede master ya da yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler için özel programlar ve uygun fiyatlı üniversiteler bulunmaktadır. Her yıl ülkemizden İspanya’ya dil eğitimi, yüksek lisans ya da master için binlerce öğrenci gitmektedir.

Sizde ihtiyacınıza yönelik en ideal İspanyolca dil okulunu belirlemek ve kayıt işlemleri için şubemizde ki eğitim danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.