Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

İtalyanca dili ile ilgilenenler için İtalya’da İtalyanca öğrenmek bir idoldür. İtalya gerek turizm gerekse eğitim açısından oldukça cazip bir ülkedir. Dünya’nın bir çok ülkesinden her yıl milyonlarca turist ülkeye gelmektedir. Bunlar arasında eğitim için ülkeye gelenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Özellikle İtalya denilince akla gelen moda ve mimari sanatı eğitimleri için ülke her sene binlerce öğrenciyi kabul etmektedir. Dil eğitimi içinde İtalya’da bir kaç aylık ya da uzun vadeli eğitimler planlanmıştır. Ülkenin bir çok şehrinde dil okulları ve üniversiteler İtalyanca ve meslek eğitimleri için öğrenci kabul etmektedir.

Bir Avrupa Birliği ülkesi olan İtalya’da eğitim standartları oldukça yüksektir. Bu anlamda gerek dil eğitimi için olsun gerekse sanat ya da moda eğitimleri için İtalya’da eğitim almanın bir çok faydasını ve rahatlığını yaşayabilirsiniz. Eğitim fiyatları olarak da oldukça uygun ödeme koşulları sunan İtalya sizler için bir fırsat ülkesi olabilir.

Sizde İtalya ve İtalya’da dil eğitimi konusunda detaylı bilgi almak ve kayıt işlemleri için şubelerimizi ziyaret edebilir ve eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.