Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

Son zamanlarda dil eğitimi için yurt dışı seçimlerinde Kanada ismi fazlaca ön plana çıkmaktadır. Bunda Kanada ‘da eğitim, konaklama maliyetlerinin düşük ve alternatifli olması ve yine İngilizce dışında Fransızca dilinde de oldukça kaliteli dil eğitimi alma fırsatı olması gelmektedir. Kanada iki resmi dille yönetilen bir ülkedir. Bunlar İngilizce ve Fransızca’dır.

Kanada’da Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Sınav Eğitimleri, Üniversite Hazırlık eğitimlerini rahatlıkla alabilirsiniz. Eğitimde başarılı bir çok okul bulunmaktadır.

Avrupa’nın en çok beğenilen ülkelerin başında gelen Kanada sizleri tüm doğal güzellikleri ile beklemektedir. Kanada ‘da yaşam tarzı oldukça rahat ve sakindir. Bu özelliği ile İngiltere ve Amerika’ya nazaran çok daha huzurlu bir ülke olduğunu söyleyebiliriz. Yaşam tarzı olarak da geliri yüksek bir ülkedir. Ülkede sık sık kültürel gezi ve etkinlikle düzenlenmektedir ve öğrenciler için bu aktiviteler son derece önemlidir.

Kanada dil okulları kalite bakımından oldukça yüksek, maliyet açısından ise bir çok bütçeye uygun dil okullarıdır. Genel İngilizce yanı sıra bir çok Avrupa dilinin eğitimlerini Kanada’da alabilrsiniz. Bunun yanı sıra TOEFL ve IELTS gibi akademik yabancı dil sınavlarına hazırlık için de bu ülkede yeterli donanım ve bilgiye sahip dil okulları mevcuttur.