Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

Rusya ‘da dil eğitimi son yıllarda popülerliği fazlaca artan bir eğitimdir. Özellikle devlet üniversiteleri kontrolünde verilen Rusça dil eğitimleri ülkede yaygın iken son yıllarda sayısı hızla artan özel dil okulları aracılığı ile de Rusya’da Rusça öğrenebilirsiniz.

Rusya’da dil eğitimleri yoğunlukla iki şehirde verilmektedir. Bunlar Moskova ve St-Petersburg ‘dur. Gerek Moskova ‘da olsun gerekse St-Petersburg’da olsun Rusça dil eğitimleri için bir çok programı olan dil okulları ve devlet üniversiteleri bulunmaktadır.

Genel Rusça, İş Rusçası, Bire Bir Rusça Özel Ders gibi eğitimler için tercih edilen Rusya’da dil eğitim fiyatları da yüksek değildir. Ülkemiz ile gerek siyasi gerekse ticari ilişkileri bakımından oldukça yakınlaşan Rusya, dil eğitimleri ile de ülkemiz vatandaşlarınca fazlaca tercih edilmektedir. Genellikle ikinci yabancı dil olarak tercih edilen Rusça ülkemizde turizm başta olmak üzere, tekstil sektöründe çalışanlar için bir gereksinim durumuna gelmiştir.

Sizde Rusya’da yer alan, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun Rusça dil okulu seçimi ve kayıt işlemleri için şubelerimizde bulunan eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.