Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

Almanya’da yaz okulları dil eğitimi yanı sıra mesleki eğitimler içinde hizmet vermektedir. Almanya yaz dil okulları başta Almanca olmak üzere, İngilizce, Fransızca ve Avrupa Birliği’ nin diğer dillerinde eğitimler veren programlar ile donatılmıştır. Almanya’da Almanca eğitimi almak isteyenlerin hayalini süsleyen dünyaca ünlü bir çok dil okulu yanı sıra özel ve devlet üniversiteleri de dil eğitimi için yazları öğrencilere kapılarını açmaktadır.

Almanya hem toprak bakımından büyük, hemde sosyal ve kültürel olanakları çok fazla olan bir ülkedir. Bu ülkede dil eğitimi alırken bir yandan çalışabilir, bir yandan da kendinizi ülkenin tarihi dokusu içinde gezerken bulabilirsiniz. Başta Berlin olmak üzere Almanya’nın bir çok şehrinde bir çok dil okulunun programları sizin dikkatinizi çekecek ya da ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Genel Almanca, Konuşma dersleri, özel dersler, mesleki Almanca ya da akademik sınav eğitimlerine yönelik bir çok program hemen hemen Almanya’da tüm dil okullarında yer almaktadır.

Yaşınız kaç olursa olsun size uygun sınıf yerleşimi, konaklama ve eğitim programı ayarlaması mevcuttur.Şubemizi ziyaret ederek Almanya’da dil eğitimi hakkında detaylı bilgi alabilir, isterseniz kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.