Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

Özgürlükler ülkesi Amerika’da yaz ayını dil eğitimi ile değerlendirmek isteyenler için bir çok eğitim alternatifi bulunmaktadır. Hemen hemen her yaş grubuna ve eğitim ihtiyacına özel dil okullarının yer aldığı Amerika’da yaz okulları ülkemizden yoğun talep görmektedir.

Bir çok alternatif ve sosyal ortam ayrıcalığı bulunan yaz okulları Amerika’nın bir çok şehrine yayılmış durumdadır. Özellikle yaz ayında dil eğitimi için gelinen dil okulları yaza özel aktivite ve eğlenceler ile öğrencilerine eşsiz bir eğitim ve tatil fırsatı sunmaktadır. Amerika’da dil eğitimi belli standartları olan eğitimlerdir ki bu anlamda en önem verilen kural güvenliktir. Bu anlamda ABD hükümeti ve eğitim kurumları özellikle yaz dil okulları için ABD ‘ye gelen yabancı uyruklu vatandaşların gerek yurt gerekse aile yanında konaklamalarını sürekli kontrol altında tutmaktadır.

Özellikle plajı olan ve turizm adına oldukça yoğun olan şehirlerde dil eğitimi alırken eğlenmeniz kaçınılmazdır. Bu anlamda Amerika’da yaz dil okulları oldukça yoğun ilgi gören programlara sahiptir. Hafta içi yarı yoğun ve hafta içi yoğun genel İngilizce ve akademik sınavlara hazırlık eğitimleri dünyanın bir çok ülkesinden gelen öğrencilerce yoğun talep görmektedir.

Amerika yaz okulları hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt işlemleri için şubelerimizde eğitim danışmanlarımız ile görüşerek kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.