Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

Fransızca dil eğitimini en iyi alabileceğiniz, telefuzda ve dil bilgisinde sıkıntı yaşamasızın Fransızca‘yı öğrenebileceğiniz ülkeFransa‘dan bir başkası değildir. Fransa kendi dilini öğrenmek isteyenler için her sene öğrenci adaylarına yönelik eşsiz eğitim programları hazırlamaktadır. Başta Paris olmak üzere bir çok şehrinde özel ve kamu kurumları öğrenciler için programlar ve gruplar oluşturmaktadır.

Fransızca Avrupa Dilleri arasında yoğun ilgi gören genellikle ikinci yabancı dil olarak seçilen bir yabancı dildir. Bu anlamda Fransa kendi dillerini öğrenmek için gelen öğrencilere çok iyi zaman geçirecekleri dil okulları ve kültürel, sosyal gezi olanakları sunmaktadır.

Fransa’da yaz okulları genel Fransızca eğitimleri için yoğun, yarı yoğun programlar hazırlamakta ve başlangıçtan ileri seviyeye kadar gruplar oluşturmaktadır. Ayrıca akademik Fransızca eğitimleri ve sınava yönelik Fransızca eğitimleri içinde dil okulları bulmak mümkündür. Bire bir özel ders şeklinde Fransızca dil eğitimi almak isteyenlere özel çözümlerde dil okullarınca tüm yıl boyunca sunulmaktadır. Hem tarihi bir dokuya dokunmak hemde bir dil öğrenmek için Fransa eşsiz bir seçimdir.

Fransa’da dil eğitim ücretleri bir çok Avrupa ülkesine nazaran daha uygundur. Ülkede hemen hemen her bütçeye uygun bir dil okulu bulmak mümkündür.

Fransızca hayalinizi Fransa’da gerçekleştirmek için sizleri de şubelerimizde eğitim danışmanlarımız le görüşmeye davet ederiz. Eğitim danışmanlarımız hem Fransa, hemde Fransızca konusunda sizlere detaylı bilgileri aktaracak ve talebiniz doğrultusunda sizlere en uygun grup kaydınızı gerçekleştirecektir.