Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

İngiltereİngilizce dil eğitimi denilince akla ilk gelen ülkelerin başında yer alır. Gerek İngilizce’nin ana vatanı olması gerekse Avrupai duruşu ve ülkemize ABD ‘ye nazaran çok daha yakın olmasından dolayı İngiltere’yi dil eğitimi konusunda daha yoğun tercih ederiz.

İngiltere ‘de yaz boyunca dil eğitimi alabileceğiniz bir çok şehir ve okul bulunmaktadır. İngiltere hükümeti özellikle eğitim programında bu konuda özel bir çalışma yapmaktadır ve ülkesine eğitim için gelenlere vize konusunda daha şeffaf ve kolaylık sağlamaktadır. İngiltere yaz okulu programı çerçevesinde haftalıktan tutun da tüm yazı kapsayacak şekilde uzun dönem dil eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca eğitim vizeniz ile haftada 20 saat çalışma iznine de sahip olursunuz. Böylelikle eğitim masraflarınızı karşılama fırsatı da yakalarsınız.

English Of London  olarak İngiltere’de yaz dil eğitim programı almanızı tavsiye ederiz çünkü okullarda ve kurslarda verilen eğitim İngiliz İngilizcesi’dir ve bu dilin ana vatanı burası yani İngiltere’dir. Bu anlamda asla zorlanmadan kısa sürede ülkeye adapte olabilirsiniz. Ayrıca dünyanın bir çok ülkesinden dil eğitimi için ülkeye giriş yapan gençlerle tanışarak yeni arkadaşlıklara ve dostluklara yelken açabilirsiniz.

İngiltere ülke olarak tarihi çok eskilere dayanan şehirlere ve kalıtsal tarihi mekanlara sahiptir. Bu anlamda eğitiminiz boyunca bu tarihi ve kültürel zenginlikleri de yakinen görme fırsatı bulabilirsiniz.

Sizde ‘ İngiltere Yaz Okulu ‘ için bizimle temasa geçin hayallerinizi ertelemeden eğitiminize katkıda bulunun.