Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

Kanada dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Bunda fiyatların uygun oluşunun yanı sıra ana dilleri İngilizce’nin yanı sıra ikinci dillerinin Fransızca oluşunun ve akademik yabancı dil sınavlarından olan TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hazırlık için özel programlar hazırlayan dil okullarına sahip olmasının büyük katkısı vardır.

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Toefl Eğitimi, ielts Eğitimi, Genel Fransızca gibi dersler en çok tercih edilen eğitimlerdir. Özellikle yaz aylarında geçirilen eğitimler oldukça yoğun programlarla öğrencilere sunulmaktadır. Yaz aylarında Kanada ‘da bulacağınız diğer eğitimler ana dili İngilizce olmayanlara İngilizce öğretme sertifikası TESOL eğitimi ve çocuklara özel juniour camp‘lardır.

Kanada turizmi çok canlı olan bir ülkedir. Yaz aylarınca milyonlarca turist Kanada’ya gelir. Bu anlamda hem tatil hemde eğitim fırsatı için Kanada tercih edilebilir. Kanada dünyanın yaşanılabilir ülkeler sıralamasında zirvede olan ülkedir. Bu anlamda oldukça düzenli ve sosyo-kültürel bir ülkede dil eğitimi alıyor olmanın avantajını fazlaca yaşayacaksınız. Dünyanın en güzel ve yaşanabilir şehirlerinden Toronto ve Vancouver, Kanada yaz okulları için iki alternatif şehir olmaktadır. Toronto Kanada’nın en kozmopolitik, Vancouver ise ikinci büyük şehridir.

Sizde hangi yaş grubunda olursanız olun bu yaz dil eğitimi için Kanada’da olmak istiyorsanız eğer bizimle kontak kurabilir, eğitim danışmanlarımızdan gerek ülke gerekse Kanada’da yer alan dil okulları hakkında bilgi alabilir ve kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.