Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

Rusya’da yaz okulları için başta devlet üniversiteleri olmak üzere kolejler ve özel dil okulları her sene yoğun ve yarı yoğun Rusça dil programları açmaktadır. Özellikle genel Rusça ve bire bir özel ders ile Rusça eğitimleri için Rusya her yaz döneminde yoğun öğrenci başvurusu almaktadır. Rusya’da yaz okulu düşünenler için başta Moskova olmak üzere St-Petersburg ‘da da bir çok eğitim kurumu öğrenci kabulü gerçekleştirmektedir.

Gerek turistlik gezi gerekse eğitimi bir arada çıkarmayı hedefleyenlerin ilk durağı Rusya, Rusça dil eğitimini en doğru, akıcı ve telaffuzla öğrenmek için en ideal ülkedir. Rus yaz okulları sadece Rusça için tercih edilebilir ve eğitim süresince çalışma izni verilmez. Ders saatleri dışında kültürel ve sosyal geziler düzenlenir.

Fiyat olarak oldukça uygun rakamlara bir çok Avrupa ülkesine nazaran çok daha yoğun ve fazla ders alabilir, konaklama ve eğlenceyi bir arada çıkarabilirsiniz.

Sizde Rusya’da yaz okulu düşüncenize bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız eğer English Of London olarak sizlere yardımcı olmaya hazırız. Eğitim danışmanlarımız Rusya ve Rusça eğitim veren dil okulları konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırlar.