Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

Orta İngilizce eğitimini tamamlamış öğrenci adaylarımız içindir.Kurumumuzda 120 saat olarak öğrencinin İngilizce’de genel ihtiyaçlarını ve iş ve sosyal çevrede iletişimini akıcı şekilde sağlaması için hazırlanmıştır.Yabancı eğitmenlerin gözetiminde iyi ve yoğun Speaking,Listening, Writing ve Reading derslerini içerir.

Amaç öğrencinin Gramer,Konuşma,Dinleme ve Yazmasında tüm eksikliklerin kapatılmasına şahit olmaktır. English Of London’nda Upper seviyesine gelmiş bir öğrencinin dilerse akademik dil sınavlarında eğitim almaya devam edebileceği gibi, genel İngilizce eğitimini sonuna kadar yani Advanced seviyesinin sonuna kadar da devam ettirebilir. Ülkemizde genellikle İngilizce dil eğitimi alan bireyler Intermediate seviyesinden sonra Upper Intermediate seviyesini de tamamlayarak TOEFL – IELTS ya da YDS eğitimlerine kaymaktadırlar. Sizde dil eğitiminde ve kariyerinizde ki hedefinizi belirleyerek bu süreci başarı ile yönetebilirsiniz.

Pendik şubemizde  İngilizce dil eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu programlarımızla sürekli açılmakta ve yılın 12 ayı kontenjan oluşturulmaktadır.

ENGLISH OF LONDON İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerine sokar.Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizinde bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var..

1- Okutulan Kitap ve Dökümanlar

Upper-Intermediate seviyesinde öğrenciye eğitimin içeriğine yönelik en verimli dokümanlar verilir.Bu seviyede öğrencilerimize Dünyaca dil eğitiminde geçerlilik görmüş ve tüm dünyada okutulan Oxford yayınlarından New Headway Upper-Intermediate kitapları okutulur.Ayrıca bu seviyede ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklarda sürekli olarak verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitaplarıda destek olmaktadır.Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile  paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.

2- Kur (Eğitim) Sonunda

Çok farklı alanlarda çok zengin içerikli uzun metinleri anlayabilir ve mantıksal bağlantılar kurabilir. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve belirgin bir şekilde sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz. Dili günlük hayatta, iş hayatında, mesleki eğitimde ve yüksek öğrenimde esnek ve etkili bir şekilde kullanır. Açık, net ve sistemli bir şekilde kompleks durumlarda kendini ifade edebilir ve bunu yaparken farklı stratejiler ile gerektiği şekilde diğer metinlerle bağlantı kurabilir.

3- Sınıf Kontenjan Durumu ve Açılış Tarihleri

Eğitimlerimiz 14 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir.Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır.Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır.Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 95’tir. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.

ENGLISH OF LONDON öğrencilerine sınıf atlama sınavlarında başarısız olması durumunda ENGLISH OF LONDON EĞİTİM GARANTİ BELGESİ kapsamında ihtiyacı kadar olan ders saatini yada eğitiminin tamamını hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının % 10’dan az olması,ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve sınavlara katılmış olması gerekmektedir.)