Adresimiz

Bahçelievler Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:19 Pendik / İSTANBUL

Mail Adresimiz:

[email protected]

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 09:00 / 21:00 Haftasonu: 08:00 / 20:00

ADVANCED (İLERİ SEVİYE)

İleri Orta İngilizce eğitimini tamamlamış öğrenci adaylarımız içindir.Kurumumuzda 120 saat olarak öğrencinin İngilizce’de genel ihtiyaçlarını ve iş ve sosyal çevrede iletişimini anadiline en yakın seviyedee sağlaması için hazırlanmıştır.Yabancı eğitmenlerin gözetiminde iyi ve yoğun Speaking,Listening, Writing ve Reading derslerini içerir.

Amaç öğrencinin Gramer,Konuşma,Dinleme ve Yazmasında tüm eksikliklerin kapatılmasına şahit olmak ve Ana dili gibi bir yabancı dile sahip olduğunu görmektir.

Advanced seviyesi İngilizce dil eğitiminin son seviyesidir. Bu seviyeyi bitiren bir öğrencinin İngilzce dilini ana diline en yakın düzeyde kullanabilmesi gerekmektedir. Advanced seviyesini tamamlayan bireyin hedefine göçre dilerse Akademik Dil Sınavları olan TOEFL – IELTS – YDS – TOEIC – BULATS gibi sınavlara katılabilir. Bu sınavlara katılmadan önce kurumumuzdan kısa bir teknik eğitimi almak sınav başarınıza destek olabilir.

ARTIK ADVANCED EĞİTİMİNİZİ DE BİTİRDİYSENİZ SIRA KARİYERDE

ENGLISH OF LONDON  İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerine sokar.Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizinde bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var..

1- Okutulan Kitap ve Dökümanlar

ADVANCED seviyesinde öğrenciye eğitimin içeriğine yönelik en verimli dokümanlar verilir.Bu seviyede öğrencilerimize Dünyaca dil eğitiminde geçerlilik görmüş ve tüm dünyada okutulan yayınlarından birçok kaynak okutulur.Ayrıca bu seviyede ders kitabının takibi yerine özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklar üzerinden eğitimler verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitapları ve CD’ler de destek olmaktadır.Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile  paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.

2- Kur (Eğitim) Sonunda

Duyduğu ve okuduğu herşeyi zorluk çekmeden anlayabilir. Yazılı veya sözlü kaynaklardan aldığı bilgiyi özetleyebilir,bunları gerekçelendirebilir ve açıklamalı bir şekilde sunabilir. Kendini akıcı ve tam olarak spontane bir şekilde ifade edebilir ve kompleks durumlarda bile anlamlardaki ince farklılıkları belirgin bir şekilde ifade edebilir.

3- Sınıf Kontenjan Durumu ve Açılış Tarihleri

Eğitimlerimiz 14 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir.Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır.Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır.Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 95’tir. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.

ENGLISH OF LONDON öğrencilerine sınıf atlama sınavlarında başarısız olması durumunda ENGLISH OF LONDON EĞİTİM GARANTİ BELGESİ kapsamında ihtiyacı kadar olan ders saatini yada eğitiminin tamamını hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının  % 10’dan az olması,ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve sınavlara katılmış olması gerekmektedir.)